Produkty
 

Wata + filc ZIPPO

Zippo Akcesoria

 

Witamy serdecznie

 

zapraszamy do zakupu waty bawełnianej oraz filcu ZIPPO niezbędnych w codziennej eksploatacji zapalniczek benzynowych tej renomowanej firmy.

Opakowanie zawiera ilość wystarczającą do jednorazowej wymiany wnętrza wkładu w standardowej zapalniczce ZIPPO.

 

Opakowanie: kartonowy blister.

 

ZIPPO zaleca stosować do swoich zapalniczek benzynowych wyłącznie oryginalnych produktów eksploatacyjnych ZIPPO (benzyny, waty, knotów i kamieni), które gwarantują optymalne funkcjonowanie tych kultowych windproof zapalniczek.

Stosowanie nieoryginalnych produktów ZIPPO może spowodować utratę wieczystej gwarancji, którą objęte są wszystkie zapalniczki benzynowe ZIPPO.

W naszym sklepie dostępne są wszystkie oryginalne akcesoria eksploatacyjne ZIPPO niezbędne w codziennym użytkowaniu zapalniczek ZIPPO.

Do każdego zakupionego gazu ZIPPO zawsze dołączamy paragon fiskalny lub na życzenie kupującego - fakturę VAT.Wszystkie artykuły wystawione w naszym sklepie internetowym dostępne są również w sprzedaży hurtowej. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt.
Produkt dostępny tylko na zamowienie

Aktualne recenzje

Bartosz 2012-02-16
Jeszcze nie wymieniałem wata i filc który był w zakupionej zapalniczce jeszcze jest w b.dobry stanie. Nie mniej jednak jak zawsze ekspresowa wysyłka i bardzo dobry kontakt.

 

 

email:
hasło:

Zapomniałem hasła

Twój koszyk jest pusty
 
Najczęściej kupowane
 
Recenzje
 
Pobierz:
 

 

  

© 2006     wykonanie: Pixelirium.pl
nicotiana.pl - popielniczki, parker, victorinox, zapalniczki benzynowe, grawerowanie, grawer, zapalniczki gazowe i produkty z drewna