Produkty
 

ZESTAW ZIPPO 200 Brushed z grawerem ZDJĘCIA lub dowolnego TEKSTU

grawer grafiki, logo

Witamy serdecznie,

zapraszamy do zakupu zestawu ZIPPO, w skład którego wchodzi kultowa zapalniczka ZIPPO model 200 Brushed Chrome z dowolnym grawerem oraz akcesoriami eksploatacyjnymi ZIPPO.

 

Cena zestawu ZIPPO obejmuje oryginalne produkty ZIPPO:

  • zapalniczkę 200 Brushed Chrome - piękna klasyczna zapalniczka w srebrnym kolorze wykonana z matowego chromu o "szczotkowanej" powierzchni. To najstarszy i najbardziej klasyczny model zapalniczki ZIPPO produkowany nieprzerwalnie od momentu założenia firmy w 1932 roku i niezmieniany od tego czasu. Zapalniczka zapakowana jest w oryginalne pudełko z logo ZIPPO,
  • benzynę - o pojemności 125 ml.,
  • dyspenser z kamieniami - zawierający 6 kamieni
  • knot ,
  • GRAWER z jednej lub obu stron zapalniczki .

 

Wygrawerować można:

- logo, grafikę,

- dowolny tekst,

- zdjęcie (WAŻNE: przed zakupem prosimy o przesłanie zdjęcia celem potwierdzenia możliwości jego wygrawerowania).

 

GRAWER wykonujemy zgodnie z projektem i wskazówkami Kupującego. Każdorazowo przesyłamy projekty-wizualizacje grawera z prośbą o ich akceptację. Zapalniczkę grawerujemy dopiero po uzyskaniu akceptacji projektów przez Kupującego.

 

Za pomocą grawerowania możemy spersonalizować lub ozdobić dowolnym wzorem wybrany model zapalniczki ZIPPO, tworząc tym samym niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju, bardzo osobisty prezent lub gadżet firmowy.

 

Grawerowanie mechaniczne daje gwarancję precyzyjnego i bardzo trwałego odzwierciedlenia na zapalniczce wysłanego projektu.

 

Oferujemy Państwu pomoc w opracowaniu graficznym wzoru lub też możemy wygrawerować projekt przesłany przez Państwa. Dysponujemy kilkoma tysiącami czcionek oraz grafik, więc nie ograniczamy Kupującego, a w oparciu o otrzymane od Państwa wskazówki na pewno stworzymy wyjątkowy grawer.

 

Obrazy, projekty proszę przesyłać jako zamienione na krzywe pliki cdr (do wersji 14) lub eps lub bardzo duże pliki: jpg lub bmp.

 

Wygrawerować można: logo, grafikę, zdjęcie lub dowolny tekst.

 

Wykonany subtelny grawer w kolorze "wyrytego/wystukanego" metalu (w srebrnym lub złotym kolorze) będzie bardzo trwały (nie zetrze się w trakcie użytkowania zapalniczki).

 

Zapalniczka jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne kartonowe pudełko.

Każda zapalniczka ZIPPO sprzedawana w naszym sklepie posiada HOLOGRAM ZIPPO, co świadczy o jej oryginalności. Zapalniczka podlega wieczystej gwarancji producenta.

 

Wszystkie zapalniczki ZIPPO wystawiane w naszym sklepie są „suche” (czyli nigdy wcześniej nie były napełniane benzyną), co Kupującemu daje gwarancję, że zapalniczki są nowe i nigdy nie były używane. Przed pierwszym użyciem zapalniczki wymagają napełnienia benzyną. Na naszych innych aukcjach Allegro dostępne są wszystkie akcesoria eksploatacyjne niezbędne w codziennym użytkowaniu zapalniczek ZIPPO.

 

 

Do każdej zakupionej zapalniczki zawsze dołączamy paragon fiskalny lub na życzenie Kupującego - fakturę VAT.Wszystkie artykuły wystawione w naszym sklepie internetowym dostępne są również w sprzedaży hurtowej. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt.
cena: 96.00 zł
Jeszcze nikt nie napisał recenzji tego produktu.

 

 

email:
hasło:

Zapomniałem hasła

Twój koszyk jest pusty
 
Recenzje
 
Pobierz:
 

 

  

© 2006     wykonanie: Pixelirium.pl
nicotiana.pl - popielniczki, parker, victorinox, zapalniczki benzynowe, grawerowanie, grawer, zapalniczki gazowe i produkty z drewna