Produkty
 

ZIPPO 207 Street Chrome z grawerem

grawer zdjęcia

Witamy serdecznie

Zapraszamy do zakupu zapalniczki 207 Street Chrome z wykonaniem usługi graweru (zdjęcia, logografiki lub dowolnego tekst) wliczonym w cenę.

Grawer można wykonać z jednej lub po obu stronach zapalniczki.

Klasykę wzornictwa modelu 207 Street Chrome podkreśl subtelnym grawerem w kolorze zapalniczki, który nada jej unikalny charakter nie odbierając jednocześnie niczego z jej klasycznego piękna.

Za pomocą grawerowania spersonalizujemy oraz ozdobimy dowolnym wzorem (np. logo firmy, ulubionego klubu sportowego czy też marki samochodu) wybrany model zapalniczki ZIPPO, tworząc tym samym niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju, bardzo osobisty prezent lub gadżet firmowy.

Wygrawerować można logo, grafikę lub dowolny tekst. 

Oferujemy Państwu pomoc w opracowaniu graficznym wzoru graweru lub też możemy wygrawerować projekt przesłany przez Państwa. Dysponujemy kilkoma tysiącami czcionek oraz grafik, więc nie ograniczamy Kupującego, a w oparciu o otrzymane od Państwa wskazówki na pewno stworzymy wyjątkowy grawer.

Zdjęcie, grafikę, logo, projekty proszę przesyłać jako: jpg, eps, bmp, cdr.

Zapalniczka jest fabrycznie nowa i zapakowana w oryginalne kartonowe pudełko. Idealnym dopełnieniem grawerowanej zapalniczki może być zakup pudełka upominkowego zawierającego materiały eksploatacyjne potrzebne do jej użytkowania. Pudełko dostępne jest w naszym sklepie.

Każda zapalniczka sprzedawana w naszym sklepie posiada HOLOGRAM ZIPPO, co świadczy o jej oryginalności. Zapalniczka posiada wieczystą gwarancję producenta. 

Wszystkie zapalniczki ZIPPO wystawiane w naszym sklepie są „suche” (czyli nigdy wcześniej nie były napełniane benzyną), co Kupującemu daje gwarancję, że zapalniczki są nowe i nigdy nie były używane. Przed pierwszym użyciem zapalniczki wymagają napełnienia benzyną.  W naszym sklepie dostępne są wszystkie akcesoria eksploatacyjne niezbędne w codziennym użytkowaniu zapalniczek ZIPPO.

Do każdej zakupionej zapalniczki zawsze dołączamy paragon fiskalny lub na życzenie kupującego - fakturę VAT.Wszystkie artykuły wystawione w naszym sklepie internetowym dostępne są również w sprzedaży hurtowej. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt.
cena: 80.00 zł
Jeszcze nikt nie napisał recenzji tego produktu.

 

 

email:
hasło:

Zapomniałem hasła

Twój koszyk jest pusty
 
Recenzje
 
Pobierz:
 

 

  

© 2006     wykonanie: Pixelirium.pl
nicotiana.pl - popielniczki, parker, victorinox, zapalniczki benzynowe, grawerowanie, grawer, zapalniczki gazowe i produkty z drewna