Produkty
 

Zapalniczka benzynowa z grawerem Twojego ZDJĘCIA

grawer zdjęcia

 

Witamy serdecznie,

Zapraszamy do zakupu zapalniczki benzynowej HIGH o wysokim połysku z wykonaniem usługi graweru zdjęcia, logo, grafiki lub dowolnego tekstu.
Zdjęcie grawerujemy na całej powierzchni zapalniczki z jednej jej strony, natomiast z tyłu zapalniczki możemy wygrawerować dowolny tekst lub dedykację.

Kraj produkcji: Chiny


Zapalniczka jest fabrycznie nowy i zapakowana w oryginalne papierowe pudełeczko.

Za pomocą grawerowania możemy spersonalizować oraz ozdobić zdjęciem lub dowolnym wzorem wybrany model zapalniczki, tworząc tym samym niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju, bardzo osobisty prezent lub niepowtarzaną pamiątkę ważnego spotkania.

Wygrawerować można: zdjęcie, logo, grafikę lub dowolny tekst.

 

Oferujemy Państwu pomoc w opracowaniu graficznym wzoru graweru lub też możemy wygrawerować projekt przesłany przez Państwa. Dysponujemy kilkoma tysiącami czcionek oraz grafik, więc nie ograniczamy Kupującego, a w oparciu o otrzymane od Państwa wskazówki na pewno stworzymy wyjątkowy grawer.

Zdjęcie, grafikę, logo, projekty proszę przesyłać jako:
jpg, eps, bmp, cdr. 

Wszystkie zapalniczki benzynowe wystawiane w naszym sklepie są „suche” (czyli nigdy wcześniej nie były napełniane benzyną), co Kupującemu daje gwarancję, że zapalniczki są nowe i nigdy nie były używane. Przed pierwszym użyciem zapalniczki wymagają napełnienia benzyną.  W naszym sklepie dostępne są wszystkie akcesoria eksploatacyjne ZIPPO, które najlepiej sprawdzą się w codziennym użytkowaniu zapalniczek.

Do każdej zakupionej zapalniczki zawsze dołączamy paragon fiskalny lub na życzenie Kupującego - fakturę VAT.Wszystkie artykuły wystawione w naszym sklepie internetowym dostępne są również w sprzedaży hurtowej. W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt.
cena: 33.00 zł
Jeszcze nikt nie napisał recenzji tego produktu.

 

 

email:
hasło:

Zapomniałem hasła

Twój koszyk jest pusty
 
Najczęściej kupowane
 
Recenzje
 
Pobierz:
 

 

  

© 2006     wykonanie: Pixelirium.pl
nicotiana.pl - popielniczki, parker, victorinox, zapalniczki benzynowe, grawerowanie, grawer, zapalniczki gazowe i produkty z drewna